Kastamonu Azdavay Hayvan Barınağı
Cumartesi, Şubat 24Satın Alma, Sahiplen!

Kastamonu Azdavay Hayvan Barınağı

Kastamonu Azdavay Hayvan Barınağı

Bugün sitemizin facebook sayfasına Neslihan hanım’ın bize attığı mesaj sayesinde bu bilgiye ulaştık. Kendisi Kastamonu Azdavay Hayvan Barınağı’na gidip, görüntüleri çekip, haklı olarak isyanında bulunmak istemiş. Bizde elimizden geldiğince bu haberi yaymaya çalışacağız.

Neslihan hanım’ın bize gönderdiği mesaj;

Merhaba,
Birçok yere ulaşıp yardım istemeye çalıştım valilikler belediyeler vb. fakat herbiri olumsuz ve bilgi vermiyorlar. Yer Kastamonunun Azdavay ilçesi. Azdavay belediye barınağı..
Hayvanların oluklarında suları ve yemekleri yok ve etrafları tamamen kilitlenmiş içeri girip yardım edilemiyor. özellikle yavru bebekleri alıp kilitlemişler kaldıkları yerin içerisinde ne suları nede yemekleri var kilitli oldukları için annelerini de ememiyorlar. Sizlerden veya bana yardım edebilecek yetkili kişilere ulaşmamı sağlayabilirseniz çok memnun olurum. Ne kadar çok paylaşım yaparsak o kadar yardım etmiş oluruz teşekkür ederim.

Elimizden geldiği kadar bu bilgiyi duyuralım sevgili dostlar, ki; Kastomonu yetkilileri bir an önce görebilsinler bu durumu. Sevgili dostlarımıza el atıp yardımcı olalım.

Haber ile ilgili görselleri de bize sunan Neslihan hanım’ın attığı görselleri sizlerle paylaşıyoruz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir