Barınaklar Sitemiz Açılmıştır
Cumartesi, Şubat 24Satın Alma, Sahiplen!

Barınaklar Sitemiz Açılmıştır

Barınaklar Sitemiz Açılmıştır

Saygı değer okuyucularımız,

Barinaklar.com web sitemiz 27 Mayıs 2017 tarihinde kurulmuştur. Önceliğimiz olan bazı durumlardan sizlere söz etmek istiyoruz maddeler halinde, umarım sonuna kadar okursunuz.

Yapacaklarımız, yapmayacaklarımız ve düşüncelerimiz;
• Sitemize yazar alımları mevcuttur. Bu yazarlar gönüllü olarak aramıza katılmalıdır.

• Öncelikle barinaklar.com sitemizin amacı kesinlikle para kazanmak değildir. Site yönetimi ve ziyaretçiler arasında para kelimesinin geçmesine kesinlikle karşıyız. Site içerisinde reklam alanlarımız mevcut olacak, ilerleyen dönemlerde bu reklam alanlarına sponsor olan petshop firmaları belirleyeceğimiz bölgelere kedi ve köpek maması gönderebilecekler. Örneğin; Gaziantep bölgesinde gönüllü bir yazarımız, okuyucumuz var. Petshop firmasına gönüllü arkadaşımızın iletişim bilgilerini veriyoruz ve direk adresine geliyor ürünler.

• Birçok hayvansever maalesef can dostlarımızı satın alma yönündeler. Elbette herkesin ilk evcil hayvan deneyiminde satın alma durumları mevcuttur. Fakat bizler elimizden geldiği kadar insanları barınaklara ve sokak hayvanlarına yönlendirmeliyiz. Ve birçok insan yaşadığı şehirdeki barınaklardan habersiz. İnsanlara bulundukları yere en yakın barınak neresi bizler yardımcı olacağız.

• Sitemiz içerisinde sormak istediğiniz soruları konu altına yazabilirsiniz. Bir soru sormak istiyorsunuz ve bu sorunun konusu Blog kısmında mevcut değil. Hemen “Soru Sor” alanına tıklayarak sorunuzu sorabilirsiniz. Soru-Cevap alanımızda üye olmadan sorular sorabilirsiniz. Fakat üye olarak birçok avantajdan da faydalanabilirsiniz. Tamamen sizin özgür iradenize kalmıştır.

• Ayrıca bu projede desteği olan “Hayvanlara Özgürlük” grubu yönetimi ve üyelerine sonsuz teşekkürlerimizi bir borç biliriz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir